Základní škola a mateřská škola Žichlínek

5. ročník

Milé děti a vážení rodiče,

společnými silami jsme zdárně zvládli a ukončili poslední školní rok v naší škole. Máme za sebou náročné období, které nám  přineslo nové zkušenosti, poznatky, dovednosti  - spoustu práce, kterou by nebylo možné provádět bez odpovědného a aktivního přístupu dětí a úzké součinnosti, spolupráce a výborné komunikace s Vámi, rodiči. Vím, jak těžké období to pro Vás bylo. Za to, jak obětavě jste při svých ostatních povinnostech po celou dobu distanční výuky pomáhali dětem s plněním úkolů v domácím prostředí, Vám patří můj obdiv a velké poděkování. Přeji Vám i dětem klidné prožití prázdnin a dovolených, načerpání sil.

Dětem přeji v nové škole pohodový start, hodně úspěchů a bezva kolektiv.

Pevné zdraví všem !

Lenka Knápková

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu