Aktuality

V úterý 14. 5. nás ve školce navštíví loutkové divadlo s pohádkou O Šípkové Růžence.
Změna termínu návštěvy Mobilního planetária. Akce se uskuteční ve čtvrtek 23. 5.
Ve čtvrtek 18. 4. 2019 bude Mateřská škola otevřená.
V úterý 7. 5. 2019 se uskuteční DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v MŠ od 9:00 hod. do 16:00 hodin.
V úterý 14. 5. 2019 SE KONÁ ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY (v době od 8:00 hod. do 15:00 hod. v MŠ)
Ve čtvrtek 28. 3. nás navštíví divadlo s pohádkou Myšák Pišta. Prosíme rodiče, aby přivedli děti do mateřské školy včas. Děkujeme.
V úterý 12. 3. 2019 ve 14 hod. se uskuteční vyšetření zraku přihhlášených dětí speciální diagnostikou videokamerou.
Pojďte se s námi připravit na zápis do 1. ročníku základní školy! Při putování pohádkami si můžete zábavnou a hravou formou ověřit, že zvládnete malovat i počítat, poznávat písmenka, odpovídat na otázky a jste připraveni stát se od září prvňáčky.
V úterý 22. 1. se koná Informativní schůzka pro rodiče v 16:00 hodin ve třídě Soviček.
Úplata za předškolní vzdělávání a za školní stravování se platí zálohově před začátkem měsíce poskytované služby.