Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

ZŠ - 1. školní den

Po dvou měsících prázdnin nastal našim žákům nový školní rok. Jistě se všichni těšili na své kamarády, do připravených tříd a snad i na své paní učitelky.

Nejvíce netrpěliví a plni očekávání byli zejména prvňáčci. Přece jen zasedli do školních lavic úplně poprvé. Byli přivítaní třídní paní učitelkou, panem ředitelem a starostou obce. V jejich životě tak nastává významné období, nejen že vyrostli a mohou již hrdě nosit školní aktovku, ale také se musí naučit povinnostem a přizpůsobit novému řádu. Poprvé se také dostanou do situace, kdy od nich bude něco požadováno a oni ponesou určitou odpovědnost.

Podívejte se na snímky z jejich prvního školního dne ve fotogalerii zde

Velkou změnou na této škole, byl také nový pan ředitel, kterého děti pozorovaly s velkým úžasem. Po slavnostním zahájení se děti rozprchly domů s vědomím, že už je tady zase nový školní rok a začínají povinnosti.  Chtěla bych všem žákům popřát mnoho úspěchů, radosti a šťastných chvilek v naší škole. Rodičům pevné nervy a mnoho trpělivosti. Pedagogům a zaměstnancům školy, aby to byl rok úspěšný, klidný a plný radostných událostí.

 

 

Čemukoli se učíš, učíš se pro sebe

Gaius Titus Petronius

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu