Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Vánoční dílny s rodiči se povedly - ZŠ

Vánoční dílny s rodiči

Ve středu 6. 12. 2017 jsme se sešli s rodiči na Vánočních dílnách. Rodiče společně s dětmi měli možnost na několika stanovištích vyrábět např. věnečky ze sušeného ovoce, ozdoby z těstovin a vizovického těsta, dárkové tašky z papíru, stromečky štěstí z korálků a zdobit stromečky z jehličí. K pohodové atmosféře přispělo dobré občerstvení a lahodný čaj, který provoněl snad všechny prostory školy. Výrobky poputují na tradiční jarmark, kde bude možné si je zakoupit. Vánoční dílny se nám podařily a těšíme za na další společnou akci.

Moc děkujeme rodičům za spolupráci.

otky jsou zde: http://www.zsamszichlinek.cz/fotogalerie-zs/?id=3104

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu