Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Vánoční dílny (nejen) s rodiči

Ve čtvrtek 6. 12. 2018 od 15. do 17. hodin probíhalo na naší škole tvoření vánočních dekorací, na kterých se podílejí nejen žáci, ale i jejich rodiče. Opět jsme zdobili vánoční stromečky, z drátku tvořili andělíčky či stromečky, obyčejná párátka proměnili v hvězdičku a na dekorace jsme využili dokonce i šišky. Výrobky si můžete prohlédnout a případně zakoupit na tradiční vánočním jarmarku, který se koná ve středu 12. 12. 2018 v podvečer.

Všem příchozím rodičům děkujeme za spolupráci. 

Pár fotografií z této akce si prohlédněte zde.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu