Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Umím se chránit i bránit

Projektové dopoledne

V úterý 17. 9. 2019 byl pro žáky základní školy připraven dvouhodinový program v rámci projektu o bezpečnosti. Navštívili nás dobrovolní hasiči Žichlínka, od kterých jsme se dozvěděli, jaká všechna činnost je v úlohách hasičů, připomněli jsme si základní pravidla, jak postupovat při hrozícím nebezpečí, a vyzkoušeli si celou hasičskou výstroj a výzbroj. V druhé části jsme byli seznámeni se sebeobranou Krav maga. Na vlastní kůži jsme si vzájemně zkoušeli, jakými způsoby se vymanit z něčího pevného sevření. Tento projekt děti velice bavil a odnášejí si dnes opět nové, jiné poznatky a zkušenosti.

 

Pro fotografie z projektového dne klikněte zde.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu