Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Sportuj ve škole

V úvodu první hodiny si děti daly v tělocvičně nástup. V rušné části je na rozehřátí čekala pohybová hra "Dotykovka" zaměřená na běh s míčem a rozvoj dovedností při předávání míče. Po zahřátí pokračovala hra " Na veverky a kuny", při které děti trénují rychlost. První kolo běží veverky, druhé kolo běží kuny, kdo z nich přinese do hnízda více oříšků? děti nezahálely a pustily se do průpravné části hodiny, mohly si vyzkoušet zacházení s overbalovými míči. Cvičení na udržení rovnováhy, kutálení míče před sebou a přitahování míče. V hlavní části se děti mohly těšit na různé disciplíny družstev, kutálení míče, běh s míčem, skákání na míči a to vše s hlasovou podporou kamarádů a nechybělo ani bodování, které děti ještě více motivovalo. Těšíme se na další hodiny sportu a zábavy!

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu