Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Školní družina do 16 hodin

Od 1. 10. 2017 bude provoz ŠD denně od 6.30 do 16.00 hodin.

Provoz školní družiny při Základní škole a Mateřské škole Žichlínek je ve školním roce 2017/2018 poprvé v historii školy plnohodnotně zajištěn do 16 hodin. Děti tedy nepřechází po 15. hodině do mateřské školky, ale zůstávají ve třídě školní družiny (dále ŠD) v 1. patře v učebně proti schodišti. Další informace k provozu ŠD naleznete zde...

Prodloužení provozu školní družiny od 1. 10. 2017 se podařilo díky přijetí nové vychovatelky ŠD paní Kláry Křevké. 

Vedení ZŠ a MŠ Žichlínek i vedení obce Žichlínek vnímá přání rodičů na zajištění prodlouženého provozu školní družiny. Proto škola od začátku školního roku usilovala o zajištění prodloužení chodu samostatné školní družiny i za cenu zvýšení provozních nákladů, kterého si je vědoma i obec Žichlínek jako zřizovatel. V měsíci září zajišťovaly chod školní družiny přespočetnými hodinami učitelky základní školy. Za jejich obětavost jim patří poděkování. 

Doplňující informace o provozu ŠD naleznete zde ...

Mgr. Miloš Krejčí
ředitel školy

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu