Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Setkání s knihou a příběhy

Ohlédnutí za školní akcí

U příležitosti měsíce knihy a v předvečer noci s Andersenem jsme se sešli ve čtvrtek 28. března v 1. patře naší školy. Zváni byli nejen děti mateřské školy, ale i žáci školy základní a s nimi samozřejmě rodiče, prarodiče či přátelé.

V 18 hodin tuto školní akci zahájil pan ředitel Mgr. Miloš Krejčí, jehož vystřídali žáci, kteří nás reprezentovali v recitační soutěži na oblastním kolu v Ústí nad Orlicí. Poezii jsme slyšeli od Lucie Kráčmarové, Anny Gregorové, Vanesy Chukwuodii, Jáchyma Špačka, Alžběty Hubálkové, Karolíny Urbánkové a Adama Šenkýře.

Následně jsme se všichni přesunuli do 1. třídy, kde nás již čekal divadelní soubor Jójo. Divadelní představení „Trampoty čarodějky Čarymůry“ nám zahrály Lenka Kučerová a Jana Melíková. Hra oplývala nebývalým vtipem a humorem a tak se všem, dospělým i dětem, nejednou objevil úsměv na tváři.

Mezi 19. – 20. hodinou už bylo na Vás, jaký druh zábavy si zvolíte. Těšil nás velký zájem při vědomostní hře Riskuj!!!, při tvoření záložek do knih a pohádkových puzzle a hádankách. Děti také měly možnost prozkoumat vlastnoručně malované a vyráběné rekvizity čarodějného domečku a dospělí zase mohli s divadelnicemi podiskutovat.

Děkujeme za Vaši účast a těšíme při další příležitosti naviděnou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další fotografie najdete zde

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu