Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Recitační soutěž – školní kolo

Před pár dny jsme vstoupili do nového měsíce roku – do března – a ten se v naší škole nese v duchu hesla Březen – měsíc knihy.

Proto jsme se s našimi žáky zapojili do recitační soutěže Dětská scéna. Recitace se účastnili žáci všech ročníků, kteří se předvedli před svým školním publikem v úterý 5. března. Z dvaceti zúčastněných žáků postoupí do oblastního kola recitační soutěže Dětská scéna, která se bude konat 12. března v Ústí nad Orlicí, osm žáků. Z prvního ročníku to bude Lucie Kráčmarová, ze třetího ročníku Anna Gregorová, Vanesa Chukwuodii a Jáchym Špaček. Ze čtvrtého a pátého ročníku své schopnosti recitovat představí Marie Hudcová, Alžběta Hubálková, Adam Šenkýř a Karolína Urbánková.

Všem našim recitátorům budeme přát štěstí a držet palce, aby se předvedli v nejlepším možném světle.

Na fotografie z recitací se podívejte tady.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu