Projektový den ve školní družině - listopad 2021

Ve školní družině proběhne dne 23.11.2021 ve 12.00 - 16.00 hod. Projektový den (zábavné odpoledne) na téma Sebeobrana. Celým odpolednem nás provede pan Roman Urbánek.

Děti půjdou dříve na oběd. Bylo by dobré nechat děti ve družině až do konce programu.

Další Projektový den s dětmi podnikneme 25.11.2021. Tentokrát si užijeme zábavné odpoledne v DDM Kamarád Česká Třebová. Pojedeme autobusem od školy přibližně ve 12.30, zpátky u školy mezi 15.30 - 16.00 hod.

S sebou si děti vezmou přezůvky, svačinu a pití.

Další důležité datum je 29.11.2021. Dorazí k nám paní Jana Stejskalová z DDM Damián v Lanškrouně. Projektový den bude na téma Království vody, proběhne po obědě. Děti rozdělíme na skupiny. Určitě se bude na co těšit.

Věřím, že si to děti užijí a že tento Projektový den ve školní družině není poslední. wink

Tyto Projektové dny jsou pro děti, které jsou přihlášeny do školní družiny!

V případě nejasností se na mě neváhejte obrátit smiley