Netradiční olympiáda

Netradiční olympiáda - ohlédnutí

V pátek 8. 9. 2017 naši žáci soutěžili ve sportovních disciplínách a to trochu netradičně. Byly to například: běh v holínkách, hod kloboukem, skok s kufrem, ručkování na průlezce a prolézání tunelem. Nešlo zde ani tak o nejlepší sportovní výkony jako to, aby se žáci pobavili a stmelili ve skupinách, do kterých byli rozděleni. Nebylo to však úplně jednoduché.  Některé děti měly s během v holínkách problém, protože byly obrovské a děti měly potíže z nich nevypadnout a udržet balanc.  U skoku s kufrem to bylo také náročné, ale všechny děti si vedly velmi dobře a disciplíny zvládly na jedničku.  Myslím, že jsme si to všichni moc užili, soutěžení bylo zábavné a navíc nám přálo i krásné počasí.

Na fotoreportáž z olympiády se můžete podívat zde.