Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Národní testování 3. a 5. ročníků - výsledky

Jak připravuje naše škola děti v jednotlivých předmětech v porovnání s ostatními školami? Abychom znali odpovědi, zapojila se ZŠ a MŠ Žichlínek do nezávislého národního srovnávacího testování škol a žáků 3. a 5. ročníků po celé ČR.

Nebojíme se srovnání - a uspěli jsme!

Testování SCIOdat proběhlo v rámci projektu Národní testování 3. a 5. tříd, do kterého jsou zapojeny školy z celé ČR. Testování proběhlo v závěru dubna 2019 a zúčastnilo se jej i velké množství málotřídních škol.

Národní testování 3. tříd
Národní testování 5. tříd

Zapojilo se zhruba 5%  z celkového počtu dětí, tříd v ročníku a škol v ČR. Dá se předpokládat, že se zúčastnili ti, kteří se srovnání nebojí a mají průměrné výsledky lepší než ostatních 95% škol v celé republice. O to je těžší v náročné konkurenci uspět. 

Celý článek naleznete v sekci Základní škola - O naší škole zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu