Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Matematická soutěž PANGEA

V únoru se žáci 4. a 5. tříd zapojili do matematické soutěže Pangea. Ta je určena pro všechny děti, které rády počítají. Cílem soutěže Pangea je změřit síly žáků 4. - 9. tříd základních škol a jím příslušných tříd víceletých gymnázií a podpořit jejich zájem o matematiku a logické uvažování. Soutěží se v matematických úlohách teoretických a zejména úlohách z reálného světa. Obtížnost úloh byla odstupňovaná. Některé úlohy budete mít možnost vyřešit i na našem školním webu. Výsledky soutěže budou známy1. dubna.

Více informací o soutěži najdete zde.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu