Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Mapa školy

Milí rodiče,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení.

Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od nezávislé společnosti Scio připravit dotazník. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Výsledky obdržíme od společnosti Scio po 12. 4. 2019 a zveřejníme je na webu naší školy www.zsamszichlinek.cz a na nástěnkách ve škole, více na www.mapaskoly.cz

Šetření proběhlo formou tištěného dotazníku, který obdrželi všichni rodiče, učitelé i provozní zaměstnanci. Vyplněný papírový dotazník bylo možné vložit do 18. 2. 2019 anonymně do schránky na dotazníky ve škole, která je umístěna hned za hlavními vstupními dveřmi vlevo.

Anonymita:      Šetření je připraveno tak, aby každý respondent mohl své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Dotazníky jsou 100% anonymní a vstupní heslo je stejné pro celou skupinu (např. pro celou třídu).

V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.


Mgr. Miloš Krejčí
ředitel ZŠ a MŠ Žichlínek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu