Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Kalendář akcí

V pátek 5. 1. 2018 se uskuteční v základní škole Žichlínek beseda o zemědělství v rámci projektu Zemědělství žije! www.zemedelstvizije.cz 


Ředitelské volno v ZŠ a přerušení provozu v MŠ

Z provozních a hygienických důvodů (přerušení dodávky pitné vody) vyhlašuje ředitel školy na čtvrtek 14. 6. 2018 ředitelské volno v základní škole a přerušení provozu v mateřské škole Žichlínek.

Z důvodu oprav nefunkčních sekčních šoupat a drobných poruch vodovodního potrubí bude v obci Žichlínek ve čtvrtek 14. 6. 2018 v době od 8.00 do 13.00 hodin přerušena dodávka pitné vody. Doba přerušení se může změnit s ohledem na zemní práce. Přerušení dodávky oznámily Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, provoz vodovodů Lanškroun.

Protože tedy nebude možné zajistit provoz školy v základním hygienickém standardu (splachování, mytí rukou, ...) provozu s větším počtem malých dětí, rozhodl jsem se vyhlásit na čtvrtek 14. 6. 2018 ředitelské volno v ZŠ a přerušení provozu v MŠ. 

Mgr. Miloš Krejčí, ředitel školy

Nadcházející akce / události

DatumNázev
leden
2019
25
Z nového světa

Hudebně-vzdělávací pořad o Antonínu Dvořákovi.

březen
2019
1
Hudební šlehačka plná Smetany

Hudebně-vzdělávací pořad o Bedřichu Smetanovi. Víte, že právě dnes slaví svátek? A víte proč v tento den? podrobnosti...

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu