Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Jsme jeden tým

Ohlédnutí

V pátek 14. 9. 2018 se konala slučovací akce s názvem Jsme jeden tým. Cílem těchto akcí na začátku školního roku je, aby se žáci mezi sebou lépe poznali, spolupracovali a pobavili se. V tento den nám bohužel nepřálo počasí, a tak jsme se místo plánované stopované přesunuli všichni do tělocvičny, kde jsme si trochu zasportovali. V úvodu jsme si zahráli tzv. záchodovou honičku (obměna Mrazíka) a rozcvičili se. Poté si žáci 5. ročníku vybrali svůj tým a mohlo se začít závodit ve štafetách. Děti například skákaly sounož jako klokani, plazily se jako hadi, lezly jako raci nebo se kolébaly jako kachny. Soutěžení tak bylo zábavné a myslím, že jsme si toto dopoledne všichni užili.

Pár fotografií z akce si prohlédněte zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu