Informace o vydání výpisu z vysvědčení

Vážení rodiče.

Žákům 1., 2. a 4. ročníku bude výpis z vysvědčení předán ve čtvrtek 28. 01. 2021 v poslední vyučovací hodině.

Žáci 3. a 5. ročníku si ve čtvrtek mohou za dodržení hygienických opatření vyzvednout své výpisy z vysvědčení následovně:

žáci  3. ročníku od 11.00 - 13.00 hod, žáci 5. ročníku v čase od 13.00 - 16.00 hod. Pokud si své výpisy nevyzvednou, obdrží je první den, kdy bude opět zahájena prezenční výuka.

V pátek 29. 01. budou mít žáci pololetní prázdniny.  V tento den bude vestibul školy otevřen v době od 8.00 - 12.00 hodin, aby si žáci, kteří se vzdělávají distančně, mohli vyzvedout opravené sešity a výukové materiály.