Informace k provozu školy od 27. 2. 2021

Vážení rodiče.

Od pondělí 1. 3. 2021 je z nařízení vlády ČR uzavřena škola pro prezenční výuku i pro žáky 1., 2., a 4. ročníku.  Uzavření platí také pro školní družinu.

Výuka bude probíhat distančně. Distanční výuka je povinná, při neúčasti žáků na on - line výuce je nutné řádné omluvení od zákonných zástupců třídnímu učiteli.

On - line výuka bude probíhat  přes aplikaci: http://meet.jit.si/ - podle již nastavených přístupů z předešlé distanční výuky, které byly jednotlivým ročníkům přiděleny.

Začátek on- line výuky:

1. ročník: 8. 00 – žáci budou rozděleni do skupin, podrobné informace obdržíte od paní učitelky e – mailem

2. ročník: 8.00

3. ročník: 8.00

4. ročník: 10.00

5. ročník: 8.00

Domácí úkoly a pokyny k práci budou zadávány na školním webu: www.zsamszichlinek.cz v sekci domácí úkoly, podle jednotlivých ročníků.

Škola opět nabízí možnost zapůjčení školních tabletů, v případě potřeby kontaktujte vedení školy: reditel@zsamszichlinek.cz.

Obědy mají všichni žáci po dobu krizového opatření odhlášené.

Konzultace jsou možné přes e- mail jednotlivých vyučujících nebo po telefonické dohodě.

Prosím, sledujte průběžně informace pro rodiče na webu školy.