Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Divadelní představení Myšák Pišta

Ve čtvrtek 28. 3. nás navštíví divadlo s pohádkou Myšák Pišta. Prosíme rodiče, aby přivedli děti do mateřské školy včas. Děkujeme.

      Ve čtvrtek 28. 3. 2019 měly děti z naší školky možnost shlédnout představení s názvem Myšák Pišta. Hlavní postavičky divadelního představení byli myšák Pišta a kocourek Mourek. Myšák žil velmi nezdravě a kocourek ho učil nesprávné návyky změnit. Díky tomu mohly děti pochopit základy zdravého životního stylu. Velmi přínosná byla spolupráce herců s dětmi při představení. Děti tak představení bavilo ještě více, zpívaly, učily se básničku, třídily odpad.

      Dětem se představení líbilo, a přitom byly nenásilnou formou poučeny o zdravém životním stylu a správných hygienických návycích.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu