Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Divadelní představení Myšák Pišta

Ve čtvrtek 28. 3. nás navštíví divadlo s pohádkou Myšák Pišta. Prosíme rodiče, aby přivedli děti do mateřské školy včas. Děkujeme.

      Ve čtvrtek 28. 3. 2019 měly děti z naší školky možnost shlédnout představení s názvem Myšák Pišta. Hlavní postavičky divadelního představení byli myšák Pišta a kocourek Mourek. Myšák žil velmi nezdravě a kocourek ho učil nesprávné návyky změnit. Díky tomu mohly děti pochopit základy zdravého životního stylu. Velmi přínosná byla spolupráce herců s dětmi při představení. Děti tak představení bavilo ještě více, zpívaly, učily se básničku, třídily odpad.

      Dětem se představení líbilo, a přitom byly nenásilnou formou poučeny o zdravém životním stylu a správných hygienických návycích.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu