Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Beseda o bezpečnosti

V úterý 30. 4. 2019 následovala po plaveckém výcviku beseda o bezpečnosti s příslušníky Policie České republiky z obvodního oddělení Policie ČR Lanškroun. Během jedné společné hodiny jsme si řekli základní informace o policii, šikaně, kyberšikaně a možných nástrahách větších měst. 

Zjistili jsme, jaký je rozdíl mezi státními a městskými policisty. Také to, kam se dovoláme, pokud vytočíme číslo 158 či 156. Řekli jsme si, proč vlastně exitují nějaká pravidla a jaká pravidla dodržujeme ve škole, venku a na silnici. Beseda byla věnována i kontaktu dětí s cizími lidmi, kteří je nejen ve větších městech mohou obtěžovat a lákat. Pár žáků s policisty sehrálo ukázkovou situaci. Závěrem bylo uvedení do problematiky kyberšikany.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu