Úspěch v Běhu do sjezdovky!

Anna Gregorová získala 1. místo v kategorii Nejmladší žákyně 1.-2. třída; Lukáš Krátký získal 2. místo v kategorii Nejmladší žák 1.-2. třída

Ve středu 11. 10. 2017 se konala sportovní akce Běh do sjezdovky v Kypuši v oblasti lanškrounských rybníků. Základní školu Žichlínek reprezentovalo devět žáků. Tedy každý pátý žák naší školy!

Za doprovodu paní vychovatelky Kláry Křevké se závodů zúčastnili v kategoriích:

NEJMLADŠÍ ŽÁCI 1.-2. třída
1. třída: Marek Šenkýř
2. třída: Jáchym Špaček; Lukáš Krátký

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ 1.-2. třída
2. třída: Anna Gregorová

NEJMLADŠÍ ŽÁCI 3.-4. třída
3. třída: Lukáš Novák
4. třída: Adam Šenkýř; Lukáš Gregora

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ 3.-4. třída
Kamila Pavléková

MLADŠÍ ŽÁCI 5.-6. třída
5. třída: Tomáš Novák

Anna Gregorová získala 1. místo v kategorii Nejmladší žákyně 1.-2. třída
Lukáš Krátký získal 2. místo v kategorii Nejmladší žák 1.-2. třída

V náročných podmínkách hlubokého, mokrého terénu, který byl s každým dalším běžcem stále těžší, v konkurenci cca 150 dětí ze všech škol Lanškrouna a okolí se skvěle představili všichni. Někteří jen těsně zůstali pod stupni vítězů.

Poděkování patří i organizátorům závodu, jmenovitě garantu tradiční akce Oldřichu Řehákovi, kteří před obtížnými podmínkami neuhnuli a připravili regulérní závod.

Za výbornou reprezentaci Základní školy a Mateřské školy Žichlínek děkuji všem žákyním a žákům aktivně zúčastněným v závodě Běh do sjezdovky a zejména gratuluji medailistům!

Mgr. Miloš Krejčí, ředitel ZŠ a MŠ Žichlínek