Základní škola a mateřská škola Žichlínek

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Atletický trojboj v Damníkově

Ve středu 19. září se vydalo jedenáct našich žáků na Atletický trojboj do Damníkova. Sportovci měli poměřit své síly ve třech atletických disciplínách: ve skoku dalekém, běhu na 60 metrů a hodu míčkem. Každý musel splnit všechny tři disciplíny a tři atleti s nejvyšším počtem bodů, tedy nejlepšími výsledky, byli odměněni medailí a diplomem.

I my jsme si domů vezli čtyři medaile. Medaili za druhé místo získala Kamila Pavléková ze čtvrté třídy a Adam Šenkýř z páté třídy. Na třetím místě se umístila Anna Gregorová ze třetí třídy a Alžběta Hubálková z páté třídy.

S výsledky jsme byli spokojeni a už se těšíme na další podobné soutěže.

Pro fotografie z akce klikněte zde.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

ikona_menu Menu