Aktuality

ZŠ a MŠ Žichlínek přijme učitele/ku pro 1.stupeň. Vítáme zkušenost s výukou ve spojených ročnících. Těšit se můžete na klidné pracovní prostředí, malý kolektiv a nižší počet žáků ve třídách. Kontaktujte: reditel@zsamszichlinek.cz nebo tel. 603 182 523.
Ohlédnutí za školním projektem
Hudebně-vzdělávací pořad
Projektové dopoledne
Se svými kamarády, paními učitelkami, paní vychovatelkou, paní školnicí, paními kuchařkami a panem ředitelem se setkáme při zahájení školního vyučování v pondělí 2. září 2019 v 8 hodin.
Soubor pdf ke stažení
Přání mnoha rodičů, aby každá třída mohla být v ZŠ a MŠ Žichlínek vyučována samostatně, se přiblížilo.
ZŠ a MŠ Žichlínek přijme učitelku/e pro 1.stupeň. Vítáme zkušenost s výukou ve spojených ročnících. Těšit se můžete na klidné pracovní prostředí, malý kolektiv a nižší počet žáků ve třídách. Kontaktujte: reditel@zsamszichlinek.cz nebo tel. 603 182 523.