Aktuality

Každá učebna ZŠ Žichlínek má interaktivní keramickou tabuli s připojením na internet. Stejně tak i každý vyučující má školní notebook. Deset tabletů umožní dětem ve třídě pracovat nezávisle a propojeně na internetu i ve výukových programech na intranetu.
Úvodem rád sděluji, že základní škola Žichlínek bude mít zajištěn jeden z nejkvalifikovanějších pedagogických sborů nejen od ledna 2020, ale i pro příští školní roky. A první ročník 2020/2021 bude v samostatné třídě bez spoje!
Kurz sebeobrany Krav Maga
Ohlédnutí za školní akcí
Od začátku ledna nastupuje paní učitelka Mgr. Filipi mateřskou dovolenou a všichni celé rodině přejeme pevné zdraví! V lednu čtvrtý a pátý ročník převezme paní učitelka Mgr. Kroulová, která učila na malotřídních i plně organizovaných školách.
Ohlédnutí za hudebním pořadem
Kurz sebeobrany Krav Maga
Ohlédnutí za školním projektem
Hudebně-vzdělávací pořad
Projektové dopoledne
Se svými kamarády, paními učitelkami, paní vychovatelkou, paní školnicí, paními kuchařkami a panem ředitelem se setkáme při zahájení školního vyučování v pondělí 2. září 2019 v 8 hodin.
Soubor pdf ke stažení
Přání mnoha rodičů, aby každá třída mohla být v ZŠ a MŠ Žichlínek vyučována samostatně, se přiblížilo.
ZŠ a MŠ Žichlínek přijme učitelku/e pro 1.stupeň. Vítáme zkušenost s výukou ve spojených ročnících. Těšit se můžete na klidné pracovní prostředí, malý kolektiv a nižší počet žáků ve třídách. Kontaktujte: reditel@zsamszichlinek.cz nebo tel. 603 182 523.